Psycholog

Artykuły

Jak sobie poradzić z samopoczuciem, jak pogoda nie dopisuje? Są na to odpowiednie środki

Depresja
Author: Oliver Vogler
Source: http://www.flickr.com
To na pewno może dopaść wszystkich, nie ma na to jakiejś rady. Zły humor czy obniżenie humoru to po prostu zwyczajny etap naszego życia, jaki powinniśmy pokonać. Czasami jest to poważna przeszkoda, częściej natomiast zmagamy się ze zwykłym epizodem. Ważne jest wtedy, ażeby nie popadać w skrajności i nie myśleć, iż taki stan, ta depresja jesienna nigdy się nie zakończy, bowiem jakujawniają przypadki różnych ludzi, każdy może tego doświadczyć. Gorzej jak pojawia się coś bardziej groźnego.

W jaki sposób psychologia walczą z ciągłym stresem

psychoterapia
Author: Bird&Co Sp. z.o.o.
Source: Bird&Co Sp. z.o.o.
Aktualne czasy odznaczają się bardzo wysokim ogólnym poziomem stresu. Wypływa to w dużym stopniu z wysokiego tempa życia, co z kolei wynika z faktu, że wielu ludzi zatrudnionych jest w dużych firmach, w których nacisk kładzie się przede wszystkim na niezwykle szybki rozwój kariery pracowników. Duża dawka stresu ma bardzo zły wpływ na ludzkie zdrowie.

Leczenie w stolicy województwa dolnośląskiego - jakie gabinety spełnią Twoje oczekiwania?

rehabilitacja
Author: Rose Physical Therapy Group
Source: http://www.flickr.com
Gdy ktokolwiek dozna małego uszczerbku na zdrowiu najczęściej nie musi poddawać się rehabilitacji. Jednak, gdy wypadek doprowadził do dużej kontuzji, a czasem do zaniku jakiś umiejętności w takim przypadku rehabilitacja okazuje się konieczna. W większych miastach nie będzie kłopotu z wyborem ośrodka rehabilitacja wrocław. We Wrocławiu jest kilka miejsc, gdzie może odbywać się rehabilitacja osób po ciężkich wypadkach.