efekt

Artykuły

Czego do dobrego wzrostu potrzebują gołębie i jak niedobory witamin, minerałów oraz aminokwasów na nie oddziałują?

główka gołębia
Author: Rolf Brecher
Source: http://www.flickr.com
Mogłoby się zdawać, iż komplet witamin, mikroelementów, różnego typu ziół oraz mieszanek odżywczych potrzebny jest do prawidłowego funkcjonowania tylko ludziom. Ale nic bardziej mylnego, pełen pakiet, a może nawet większy niezbędny jest gołębiom.

Preparaty na wypadanie włosów zakupimy w aptece

kobieta, uroda
Author: Robert Moran
Source: http://www.flickr.com
O własne ciało możemy zatroszczyć się na mnóstwo możliwości. Może się okazać, że zdrowa dieta i ćwiczenia nie będą zapewniać wszelkich jego potrzeb, a wtenczas niezbędne może się okazać kupienie niezbędnych preparatów, które będą miały szansę oddziaływać na nasz organizm także od zewnątrz
.

Wybierane zabiegi medycyny estetycznej. Jakie zabiegi medycyny estetycznej są obecnie najbardziej doceniane?

wygładzanie zmarszczek katowice
Author: Official U.S. Navy Page
Source: http://www.flickr.com
Medycyna estetyczna pomaga pozbyć się kompleksów. Za sprawą współczesnych technologii można to robić w coraz mniej inwazyjny sposób. Ogromną popularnością cieszą się zabiegi z użyciem laserów.

Możliwości o zadbanie o cerę w każdym wieku

apartamentowiec
Author: Belgravia Polska
Source: Belgravia Polska
Niewątpliwie należy zatroszczyć się o cerę twarzy – z wiekiem często traci ona kolagen i objawia się to powstawaniem zmarszczek. Choć tego procesu nie wolno zupełnie wyeliminować, można ulepszyć stan swojej karnacji przez właściwy krem, jakiego receptura została zbadana dermatologicznie.

Keratynowe prostowanie włosów to nowoczesny oraz nieszkodliwy zabieg, który staje się coraz popularniejszy

portret - zdrowie
Author: Maciej Lewandowski
Source: http://www.flickr.com
Mnóstwo osób ma ten kłopot z włosami, iż stają się one po umyciu splątane oraz bardzo suche. Jeśli chcemy poradzić sobie z tym, a nie jesteśmy fanami różnych chemicznych rozwiązań czy prostownic, to warto zastanowić się nad zastosowaniem brazylijskiej.