ból

Artykuły

Na czym polega artroskopia kolan oraz rekonstruowanie ACL - kontuzja więzadła krzyżowego we Wrocławiu

operacja kolana
Author: Zdenko Zivkovic
Source: http://www.flickr.com
Kontuzja kolana, niezależnie jaka, jest sprawą poważną. Nigdy nie powinno się jej ignorować, ponieważ bez specjalistycznego leczenie, nic się nie naprawi. Kontuzja więzadła krzyżowego przedniego (ACL) jest niezwykle poważnym schorzeniem. Więzadło pełni funkcję stabilizatora, uważany jest za najbardziej istotny. Choć tak właśnie jest, trzeba mieć na uwadze, że nie jest jedynym, w związku z czym objawy kontuzji mogą być różne.

Sposoby na kolkę u niemowląt

Lekarz pediatra
Author: Eden, Janine and Jim
Source: http://www.flickr.com
Gdy kolka dopadnie twego malucha, nie wpadaj w panikę. Koniecznie przytul malucha i pomóż mu przetrzymać te ciężkie momenty. Są sposoby, które przyniosą ulgę w bólu brzuszka. Kolka nie jest groźna, jednak niezwykle przykra zarówno dla dziecka jak i jego dla rodzicieli.

liposukcja brzucha w Katowicach

zgrabne ciało
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Kolorowe czasopisma i środki masowego przekazu tworzą wizerunek drobnej ładnej sylwetki. Na potrzeby społeczności reagują salony urody i gabinety chirurgiczne oferujące między innymi pozbywanie się tłuszczu z brzucha, albo ud. Liposukcja brzucha Katowice realizowana jest w celu odsysania zbytecznego tłuszczu.