telewizja

Artykuły

W jaki sposób użytecznie oraz luksusowo umeblować wnętrze salonu?

Ława do salonu
Author: Emily May
Source: http://www.flickr.com
Salon jest pomieszczeniem, w którym każdego dnia spędzamy dużo czasu. Nierzadko to właśnie w salonie rozluźniamy się czytając książkę czy oglądając telewizję, tam również ugaszczamy naszych gości, znajomych czy też przyjaciół. Bezspornie zależy więc na tym, żeby wnętrze salonu było umeblowane atrakcyjnie, elegancko a zarazem pożytecznie oraz sprawnie.

W jaki sposób powstają utwory muzyczne, podstawowe elementy wyposażenia dobrego studia nagrań.

Studio muzyczne
Author: Chris Marchant
Source: http://www.flickr.com
Muzyka towarzyszy nam na każdym kroku, tak naprawdę jest ona obecna w zasadzie wszędzie. Można zresztą przyglądnąć się spacerującym obok ludziom, spora ich grupa ma na głowach słuchawki i słucha jakiś piosenek. Muzyka też wykorzystywana jest w zastosowaniach komercyjnych, przykładowo w spotach promocyjnych oraz reklamowych.

Dlaczego warto zrobić dodatkowe szkolenie z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej?

akcja ratunkowa
Author: ER24 EMS (Pty) Ltd.
Source: http://www.flickr.com
W latach młodości oraz w późniejszym życiu wielokrotnie uczestniczymy w szkoleniach BHP i szkoleniach zawodowych, czasem również w szkoleniu z przeprowadzania pierwszej pomocy. Ale czy gdybyśmy znaleźli się w sytuacji, w której musielibyśmy komuś w taki sposób pomóc, czy zdobylibyśmy się na odwagę, aby wykorzystać posiadaną wiedzę?