Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/e-sekator.pl/includes/menu.inc).

Czas zmienić swoją dietę

Artykuły

Okres urlopowy już w pełni. Słońce mocno grzeje, a my pokazujemy co raz więcej ciałka. Organizujemy także wakacje z rodziną. Na pewno mnóstwo ludzi wybiera się na urlop nad ciepłe morze. Tęsknimy już do tych beztroskich chwil na plaży oraz radosnych figli w lazurowej wodzie. Mamy tylko jeden poważny problem. Niestety nie możemy wejść w strój do kąpieli z ubiegłego roku.
Jednakże zamiast narzekać, powinniśmy zadziałać natychmiastowo. Jeśli dobrze zabierzemy się do roboty, bez wątpienia uda nam się zrzucić niepotrzebne kilogramy jeszcze przed wczasami. Najważniejsza jest właściwa dieta. Powinniśmy odmienić swój codzienny jadłospis i wprowadzić do niego świeże i nieprzetworzone produkty. Postarajmy się samodzielnie przygotowywać dania i nie jadać w restauracjach fast food. Nie zapominajmy o sycącym śniadaniu, który jest najważniejszym posiłkiem w przeciągu dnia. W czasie wiosenno- letnim bardzo prosto wkomponować do swojego jadłospisu sezonowe owoce i warzywa. Sałatki są nie tylko wyborne, ale również bogate w różnego rodzaju mikroelementy i co najważniejsze niezwykłe lekkostrawne. Z powodzeniem, mogą być serwowane jako dodatek do obiadu lub na kolację. Jeśli nasz jadłospis będzie odpowiednio skomponowany, to naszemu organizmowi niczego nie będzie brakowało. Czytaj .Czasem jednak nie mamy na tyle czasu i żądamy natychmiastowego rezultatu. Wtedy pomoże nam dieta kopenhaska. Jest to odpowiednio ułożony jadłospis, który zawiera z góry określone produkty. Dieta trwa 13 dni. Każdemu dniu są przypisane odpowiednie dania, które można spożywać. Nie należy ich zmieniać, nie można także robić sobie jakiejkolwiek przerwy -

Jest bardzo rygorystyczna dieta, która zmienia naszą przemianę materii. Osłabia ona nasze ciało, dlatego na czas jej stosowania należy załatwić wolne w pracy. Należy też uprzedzić najbliższych, że jesteśmy na diecie, ponieważ możemy bywać nerwowi. Jeśli jednak zniesiemy te wszystkie niedogodności i uda nam się dojść do końca, to z pewnością spostrzeżemy spektakularne efekty.