Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/e-sekator.pl/includes/menu.inc).

Osuszacze które zezwalają efektywnie zwalczać wilgoć

Artykuły

Wilgotność w murach jest nadzwyczaj niesprzyjająca dla struktury budynku, zmniejsza jego żywotność, niszczy tynki, a również posiada niesprzyjający wpływ na zdrowie osób.


Poprawne ubezpieczenie budynku przed niszczącym oddziaływaniem wilgoci nastręcza szczegółowego wyznaczenia źródeł zawilgoceń, a dopiero potem osuszania.


Osuszacze Opole, czy Katowice to urządzenia ułatwiające utrzymanie odpowiedniego poziomu wilgotności w budynkach. Sporo ciekawych wiadomości przeczytasz na tej stronie osuszacze opole. Umożliwiają efektywnie walczyć z wilgocią, która aktywuje rozkwit pleśni, grzybów, także korozji. Osuszacze powietrza posiadają duże użycie w mieszkaniach, bibliotekach, piwnicach, garażach, suszarniach, pokojach ze sprzętem elektronicznym, przy pracach remontowych.
osuszacz powietrza
Author: US CPSC
Source: http://www.flickr.com


Żeby osuszanie budynków Opole miało sens, dom powinien mieć dobrą izolację poziomą i pionową. Są osuszacze sorpcyjne i osuszacze kondensacyjne.

Zaciekawiony zagadnieniem? Poczytaj o nim znacznie więcej. W tym celu użyj adresu, jaki przekieruje Cię na serwis! Zapraszamy!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej obowiązkowo zobacz stronę osuszanie budynków w opolu. Procedura sorpcyjna polega na tym, że zasysane powietrze przechodzi przez absorbent. Po podgrzaniu jest kierowane do pomieszczenia, a wilgotność odprowadzana jest przez okno przewodem z materiału syntetycznego. W czasie osuszania surowiec sorpcyjny jest stale odnawiany, nie traci predyspozycji pochłaniania wilgoci.
W metodzie kondensacyjnej wilgotne powietrze zasysane jest jedynie z osuszanego pomieszczenia, trafia do parownika, w którym zachodzi skroplenie wilgoci. Uzyskana w ów sposób woda napływa do zbiornika, który trzeba opróżniać.


Pozbawione wilgoci powietrze pozostaje podgrzane do temperatury pokojowej i kolejny raz wprowadzane do pomieszczenia. Przed zapoczątkowaniem osuszania uszczelnia się okna i zakleja kratki wentylacyjne.